Access Keys:

 
 
St Mary's Lisbuoy

Witamy

Karolina Whyte

Nazywam sie Karolina White i pracuje w Szkole Podstawowej St John's od września 2013 roku jako asystentka wspierająca naukę języka angielskiego.Pracuję z dziećmi od klasy pierwszej do klasy siódmej, pomagając im we wszystkich aspektach programu nauczania oraz w rozwoju ich umiejętności językowych i społecznych interakcji. Specjalizuję się również w pomocy dzieciom, które nie korzystają z języka angielskiego jako pierwszego języka. Jestem pewna, że ciepłe i  przyjazne nastawienie zachęca do lepszej komunikacji oraz  rozwijają zdrową pewność siebie u dzieci. Krok po kroku zachęcam dzieci do wiary w siebie i brania odpowiedzialność za swoją naukę . Wierzę, że konieczne jest wzajemny szacunek, który jest głównym czynnikiem zdrowego i szczęśliwego środowiska,  co jest moim celem.

My name is Karolina White and I joined St John's Primary School in September 2013 as a Language Support Assistant. I work with children in P1-P7, assisting them in all aspects of the curriculum and in the development of their language and social interaction skills. I also specialise  in assisting children who do not use English as their first language.  I ensure that warm friendly attitude encourage better communication and therefore develops a healthy self confidence in the children. Step by step I encourage children to believe in themselves and take responsibility for their learning. I believe that mutual respect is necessary in a healthy happy environment and work to ensure this is my goal.

 

Serdecznie witamy!

K P O'Neill

Witamy na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że będzie to zabawny sposób  informacji  o wszystkim, co dzieje się w Saint John's . Staramy się używać go do komunikacji oraz uczczenia pracy naszych bardzo utalentowanych uczniów - i pracowników!  Prosimy nie wahać się kontaktować  z nami za pośrednictwem niniejszej witryny internetowej lub w bardziej tradycyjny sposób. Z najlepszymi życzeniami  

Kieran P O'Neill Dyrektor

 

Children at work